تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

توضیح دانشگاه علوم پزشکی لرستان درباره مرگ یک شهروند نورآبادی

  به دنبال انتشار یک خبر در فضای مجازی،با عنوان مرگ یک بیمار در بیمارستان ابن سینا شهرستان نورآباد،روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان توضیحاتی ارائه داده که در پی می خوانید.

  بسم الله الرحمن الرحیم

  بدینوسیله به اطلاع عموم مردم شریف استان لرستان و شهرستان نورآباد می رساند،چندی پیش،مردی۵٩ساله به دلیل سقوط از ارتفاع،توسط پرسنل فوریت های پزشکی شهرستان نورآباد به اورژانس بیمارستان ابن سینا این شهرستان منتقل و اقدامات لازم پزشکی جهت مصدوم صورت می گیرد.

  پزشک اورژانس نیز در راستای وظایف فنی و قانونی،مصدوم حادثه را جهت انجام سی تی اسکن مغزی و سونوگرافی شکم و لگن به بخش های مربوطه معرفی می کند که با توجه به طبیعی بودن نتیجه اقدامات صورت گرفته،پزشک معالج، مرد۵۹ ساله را پس از انجام بخیه ابرو و پانسمان ساعد،ترخیص می کند.

  گفتنی است،مصدوم حادثه،پس۶ساعت با علائم کاهش سطح هوشیاری مواجه و مجدداً توسط پرسنل ١١۵به اورژانس بیمارستان منتقل می شود که طبق مستندات پرونده،پزشک کشیک،دستور اعزام بیمار به بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد را صادر و از بیمارستان مرکز استان درخواست پذیرش می کند که متاسفانه قبل از اعزام،بیمار دچار ایست قلبی تنفسی می شود و به دنبال عدم موفقیت عملیات احیاء،هم استانی۵۹ ساله اهل نورآباد،بدرود حیات می گوید.

  دانشگاه علوم پزشکی لرستان ضمن رد شایعات منتشره در فضای مجازی مبنی بر درخواست وجه توسط عوامل بیمارستان به منظور رسیدگی به وضعیت مرد حادثه دیده،اعلام می دارد،طبق اسناد موجود،هیچگونه وجهی از همراهان متوفی دریافت نشده و کلیه اقدامات پزشکی،به صورت رایگان صورت گرفته است.

  در پایان،روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان،ضمن عرض تسلیت به خانواده متوفی،علو درجات برای این هم استانی درگذشته و صبر و شکیبایی برای بازماندگان را از خداوند منان مسئلت دارد و تاکید می کند که کلیه پرسنل شاغل در مجموعه صف و ستاد این دانشگاه،اولویت کاری را در جلب رضایت بیماران و مراجعین قرار داده و  فرموده رهبر فرزانه انقلاب را سرلوحه کار خود قرار داده اند که می فرمایند:ما می خواهیم اگر کسی در خانواده ای مریض شد،آن خانواده جز رنج بیمار داری،رنج دیگری نداشته باشد.

  هوشنگ بادپی

  مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان


  منبع : صدر اخبار


  گژک
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 شهريور 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : پزشکی ,بیمارستان ,علوم ,دانشگاه ,صورت ,لرستان ,علوم پزشکی ,دانشگاه علوم ,عمومی دانشگاه ,پزشکی لرستان ,قرار داده ,علوم پزشکی لرستان ,
  توضیح دانشگاه علوم پزشکی لرستان درباره مرگ یک شهروند نورآبادی

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55471
 • تعداد مطالب :148707
 • بازدید امروز :730763
 • بازدید داخلی :34139
 • کاربران حاضر :79
 • رباتهای جستجوگر:718
 • همه حاضرین :797

تگ های برتر